Land Plot (32)
Peyia, Paphos
BCK024
2341 m2
For Sale
€280,000 / Including VAT
Kissonerga, Paphos
BC482
672 m2
For Sale
€180,000
Armou, Paphos
BC692
415 m2
For Sale
€100,000 / Plus Vat
Nicosia Engomi Plots
RSD0147
525 m2
N/A Bedrooms
For Sale
€185,000 / +VAT
Nicosia Engomi Plots
RSD0146
540.1 m2
N/A Bedrooms
For Sale
€190,000 / +VAT
Nicosia Engomi Plots
RSD0143
577 m2
N/A Bedrooms
For Sale
€200,000 / +VAT
Yeroskipou, Paphos
BCK055
1139 m2
For Sale
€340,000
Timi, Paphos
BCK050
For Sale
€120,000 / Starting From
Kouklia Aphrodite Hills, Paphos
RMR28547
1331 m2
For Sale
€315,000
Kathikas, Paphos
RMR40366
1037 m2
For Sale
€110,000